تاريخ انتشار: شنبه 1402/11/14
کد خبر: 76700

انتخاب مقاله علمی دکتر حمزه عبدی و علی تیمور نژاد به عنوان اثر شایسته تقدیر هفتمین جشنواره مقالات برتر پژوهشی

همزمان با ایام الله دهه فجر، در بیست و پنجمین همایش بین المللی کتاب سال حوزه و هفتمین جشنواره مقالات برتر پژوهشی از نویسندگان کتاب و مقالات برتر حوزه تجلیل و تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه قرآن و حدیث، همزمان با ایام الله دهه فجر، در بیست و پنجمین همایش بین المللی کتاب سال حوزه و هفتمین جشنواره مقالات برتر پژوهشی، مقاله "بازنمایی فرآیند روان شناختی حُسن خُلق بر اساس متون اسلامی" از تالیفات دکتر حمزه عبدی، عضو هیات علمی پژوهشگاه قرآن و حدیث و آقای علی تیمورنژاد، به عنوان اثر شایسته تقدیر در حوزه روان شناسی تجلیل و تقدیر شد.

مقاله "بازنمایی فرآیند روان شناختی حُسن خُلق بر اساس متون اسلامی" در شماره ۱۶ نشریه پژوهش نامه روان شناسی اسلامی ویژه بهار و تابستان  ۱۴۰۱ منتشر گردید.

مدیریت، پژوهشگران و کارکنان پژوهشگاه قرآن و حدیث ضمن تبریک به دکتر حمزه عبدی و آقای علی تیمورنژاد، از خداوند متعال توفیقات روزافزون در جهت رشد و تعالی نظام علمی و پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، برای ایشان مسئلت دارند.

لازم به ذکر است بیست و پنجمین همایش بین المللی کتاب سال حوزه و هفتمین جشنواره مقالات برتر پژوهشی صبح روز ۱۲ بهمن ماه ۱۴۰۲ از سوی دبیرخانه کتاب سال حوزه در مدرسه عالی دارالشفا برگزار گردید.